Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Zrekonstruovaná bytová jednotka 2+1 u Mendlova náměstí

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky600864
Cena21 900 Kč za měsíc

Nabízíme Vám k pronájmu jednotku H6.108 o celkové výměře 30,52 m2, která je k dispozici od 1.9.2022. Ve stejném komplexu naleznete i několik dalších bytových jednotek o velikosti 1+kk až 3+1 pro 2-6 osob.

Bytová jednotka 2+1 je nabízena kompletně zrekonstruovaná a plně vybavená pro každodenní bydlení. Při vstupu do bytové jednotky se nachází moderní kuchyně, která je plně zařízená včetně lednice, sporáku s troubou, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, digestoře a dřezu a zároveň v kuchyni naleznete jídelní stůl se židlemi. Bytové jednotce imponuje důmyslné řešení dvou neprůchozích pokojů, které jsou umístěny nad sebou a zajistí tak plné využití prostoru. V každém pokoji naleznete dvě prostorné postele s pohodlnou matrací. U postele dále naleznete noční stolek s lampičkou. Každý pokoj má dva pracovní stoly s úložným prostorem, dvě pohodlné židle a velkou skříň na Vaše oblečení a osobní věci. Koupelna je také plně vybavená, a to sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem se zrcadlem. K dispozici je příprava pro připojení vlastní pračky nebo můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. Velkou výhodou je rovněž internetové připojení, které již k dispozici v bytové jednotce. Ke každé bytové jednotce nabízíme možnost sjednání parkovací karty s 50% slevou.

Jednotky se nachází v atraktivní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943