Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Výjimečný objekt využívaný na krátkodobé i dlouhodobé bydlení k prodeji

Typ nabídkyProdej
Typ nemovitostiČinžovní dům
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky617607
Cena

Dovolujeme si Vám představit nabídku na prodej lukrativní třípodlažní nemovitosti na ulici Vídeňská v Brně. Od sedmdesátých let, kdy byla nemovitost postavena, byla budova vždy využívána jako ubytovací zařízení jak pro dlouhodobé tak krátkodobé pobyty a bydlení.

Zastávka tramvaje Modřická cihelna je tři minuty chůze od budovy, budova se nachází cca 15 minut od hlavního nádraží a cca 15 minut od Mendlova náměstí. Autem je největší obchodní zóna Olympia cca 5 minut. V blízkosti se nachází obchodní dům Futurum. V dostupné vzdálenosti se také nachází několika vysokých a jazykových škol. Dále se za budovou nachází cyklostezka vinař, v bezprostřední blízkosti pak přírodní park Bobrava.

Nemovitost je rozdělena na dvě části. V části A proběhla kompletní rekonstrukce v roce 2010. Část B prošla kompletní rekonstrukci v roce 2019 a to včetně rozvodů, veškerého vybavení apod. Obě části sdílejí vstupní halu a lobby, recepci/kancelář, posilovnu, společenskou místnost/studovnu, kotelnu a výtah. Obě části domu jsou na každém patře průchozí. Díky zcela novému zámkovému systému v celém objektu lze v domě koordinovat pohyb osob. Na každém patře a v každé budově je vždy společná kompletně zařízená kuchyň s jídelním prostorem a prádelna s pračkami a sušičkami na mincovník. V přízemí se dále nachází plně vybavená kuchyně o cca 60m2.

V budově se nachází dva typy pokojů (a jednotky atypických pokojů) – tzv. velký o výměře cca 21m2 s umístěním oken od silnice a malý s plochou cca 15m2 s umístěním oken do ulice. Pokoje jsou plně vybaveny. Větší část pokojů je klimatizovaná.

Celkem je v objektu 145 jednotek, z toho nyní funguje 142 jako jednotky pro ubytování/bydlení a 3 jako kancelář, zázemí pro kuchyni a posilovna. Je možné vybudovat až 152 obytných jednotek.

Díky tomu, že se nemovitost včetně příslušenství nachází po kompletní rekonstrukci, a je zcela pronajata, je téměř bezúdržbová. Budova je vhodná také za účelem realizace vlastního podnikatelského záměru.

Pokud hledáte kompletně obsazenou výnosovou nemovitost po celkové rekonstrukci na strategické adrese v Brně, či budovu, ve které je možné realizovat vlastní záměr, pak nás neváhejte kontaktovat pro více informací a prohlídku.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943