Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Výjimečné stavební pozemky ke komerční výstavbě na frekventované Vídeňské ulici

Typ nabídkyProdej
Typ nemovitostiPozemek
Vlastnictvís.r.o.
MěstoBrno
Číslo nabídky602218
Cena

K prodeji nabízíme stavební rovinaté pozemky o celkové výměře cca 2.500 m2 ve velmi žádané lokalitě Brno-Přízřenice na nejfrekventovanější ulici v Brně, na ulici Vídeňská. Pozemky se nacházejí přímo u dálnice na příjezdu do Brna ze směru od Vídně a Znojma.

Celková plocha pozemků k prodeji čítá necelých 8.000m2 a prodávající je ochoten v případě zájmu pozemky po dohodě prodat na dvě části. Budoucí rozdělené pozemky tak mohou mít od cca 2.500m2 až po cca 8.000m2, dle potřeby zájemce a domluvy s prodávajícím. Prozatím není k dispozici geometrický plán rozdělení, tento bude vyhotoven na základě dohody s konkrétním zájemcem.

Využití pozemků je velmi různorodé, především se však hodí na zřízení lehké výroby, administrativy, skladovacích prostor a logistiku a především jako sídlo firmy s vlastním showroomem, výrobnou apod. Jedná se o skvělé místo pro firemní zázemí včetně tzv. bezkonkurenční výkladní skříně do velmi frekventované a dobře dostupné ulice Vídeňská.

Na ulici Vídeňská se nachází mimo jiné několik auto-prodejců a prodejen nábytku a vybavení pro dům a domácnost. Dále lze na ulici najít několik nových administrativních budov včetně gastro provozů, showroomu, apod.

Stávající územní plán uvádí následující možnosti využití: cca polovina pozemků je v ÚP označena jako plochy pro dopravu a druhá polovina plochy pro průmysl – jedná se tedy o velmi různorodé využití. IPP1 je na celém území. Na pozemcích je možné postavit až 11.000m2 podlažní plochy. Nový územní plán bude pravděpodobně schválen v 5/2022, využití pozemku se však zásadně nezmění. Více informací rádi poskytneme případným zájemcům osobně. Sousedské vztahy jsou nadstandartní.

Bezkonkurenční je lokalita pozemku přímo u zmíněného hlavního dopravního tahu, zastávka Modřická cihelna je od pozemky vzdálena cca 150m a je jednoduše dostupná podchodem. Výborné napojení na D1.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943