Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Slunný kompletně vybavený podkrovní byt

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky535474
Cena15 500 Kč za měsíc

Hledáte útulný vybavený byt k nastěhování bez jakýchkoli starostí? Pak se díváte správně -

Stačí si dovézt peřiny a nádobí a začít bydlet, vše ostatní je pro vás zařízeno:) A když budete chtít i toto vybavení vám za malý poplatek zajistíme.

Nabízíme vám tímto pronájem kompletně vybaveného bytu o dispozici 2+kk v nově opraveném domě. Byt je vybaven nábytkem – skříň, věšáková stěna, pracovní stoly, kuchyňský kout včetně lednice a sporáku. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, WC, umyvadlem. V bytě se nachází dva oddělené pokoje. společná koupelna a kuchyně.

Lukrativní je převážně lokalita v bezprostřední blízkosti centra Brna. Zastávka Česká 10 minut tramvají, Šilingrovo náměstí 5 minut tramvají, 10 minut chůze. Dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen 2 minuty chůze, přímo před domem se nachází tramvajová zastávka Václavská. V okolí se nachází posilovna a další sportoviště, supermarket, několik restaurací a kaváren, pošta, několik fakult vysokých škol.

V areálu je soukromá prádelna s pračkami a sušičkami na mincovník.

Vhodné pro dva až čtyři studenty či mladé pracující. Cena celkem včetně služeb, médií a internetu do výše 800Kč/osoba/měsíc je 17 900Kč pro tři osoby, 18 700Kč pro čtyři osoby. V případě, že je spotřeba dle odečtů vyšší, dofakturovává se. Pobyt s malým zvířetem povolen, park, včetně výběhu pro psy, vzdálen pár minut chůze. Kauce 20 000Kč.

Dále můžeme nabídnout jednorázový či pravidelný úklid za poplatek.

Přímo u domu je možné si pronajmout parkovací místo 990Kc vč. DPH/měsíc.

Kontaktujte nás

Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943