Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem zavedeného autoservisu o velikosti cca 360 m2 v centru města

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky552605
Cena0 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu prostory ke zřízení autoservisu přímo v centru Brna. Prostory mají výměru cca 360m2 a nespornou výhodou je velká parkovací plocha přímo u prostoru. Aktuálně je prostor jako autoservis využíván, jsou v něm umístěny dva zvedáky a další vybavení potřebné pro provoz profesionálního autoservisu. Ohledně podmínek přenechání vybavení je pronajímatel schopen předat kontakt přímo na stávajícího provozovatele autoservisu v jehož vlastnictví se vybavení nachází a který by vybavení případně odprodával. Odprodej není podmínkou. V prostoru je dále vlastní sociální zařízení, prostor pro kancelář, obchodní prostor s vlastním vstupem a velkými výkladci, skladovací zázemí. Velká okna, vjezd je osazen elektrickými vraty.

Do areálu a přímo k prostoru je možný příjezd nákladním vozidlem.

Mimo nájemné se hradí paušální služby, záloha na elektřinu, plyn a vodu. Topí se plynem.

Výborná lokalita, přímo u zastávky tramvaje č.1 a 2 - Václavská. Dopravní uzel Mendlovo náměstí I zastávka Hybešova jsou 3 minuty chůze. V areálu se nacházejí provozovatelé volnočasových aktivit, klasická posilovna, lasergame, střelnice, herna stolního tenisu. V areálu se dále nachází pivnice a restaurace, kadeřnictví, různorodé prodejny, výdejny eshopů apod.

Parkování je možné u prostoru v areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání. Možnost umístění reklamy.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Kontaktujte nás

Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943