Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem zajímavého obchodního prostoru s výkladci do frekventované ulice Václavská

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictví
MěstoBrno
Číslo nabídky550684
Cena

Nabízíme k pronájmu atraktivní obchodní prostory s velkými výkladci do velmi frekventované ulice Václavská, pár metrů od zastávky tramvaje č. 1 a 2. Hlavní dopravní uzel Mendlovo náměstí 2 minuty chůze. Prostor je vhodný k jakékoliv obchodní činnosti, například na prodejnu, showroom, kavárnu, únikovou hru, restauraci či provozování služeb, například kosmetický salon či pobočku banky, pojišťovny apod. Součástí prostoru je prodejní prostor, toalety a prostor pro sklad/zázemí a to ve dvou patrech, tj. v 1NP a 1 PP. 1PP může sloužit jako zázemí pro provoz či jako součást provozu, např. jako další místa k sezení, pořádání akcí apod. Ve sklepních prostorech je i vlastní sociální zařízení. Po domluvě je možné se domluvit na pronájmu a využití volného venkovního prostoru za komerčním prostorem například pro zřízení zahrádky apod.

Prostory mají celkové rozměry cca 300m2, rozdělené na cca 154m2 v 1np, a cca 144m2 v 1pp.

Parkování je možné u prostoru v areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání. Možnost umístění reklamy přímo u tramvajové zastávky Václavská.

V přilehlém areálu se nachází různorodé prodejny a výdejny e-shopů, provozovatelé volnočasových aktivit jako je fitness centrum BigOne, ping pongová herna, karate, laser game apod. Dále se v areálu nachází cca 200 bytových jednotek, jejichž obyvatelé využívají služeb nabízených v jejich blízkosti.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943