Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem velkého slunného industriálního prostoru

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
VlastnictvíOsobní
MěstoBrno
Číslo nabídky523597
Cena

Nabízíme vám tímto k pronájmu pěkný slunný holoprostor nachystaný tak, aby si jej každý zájemce mohl připravit dle vlastních představ. Rozměr cca 870m2, obdélníkový tvar, sloupy uprostřed, vysoké stropy, 2np.

Prostor je vhodný pro zbudování téměř jakékoli provozovny, nabízí se sportovní či jiná volnočasová aktivita, může se jednat i o hlučnější provoz. Jedná se o celé samostatně přístupné a uzamykatelné patro. Výtah přímo u prostoru. U inzerátu se nachází plánek, avšak veškeré příčky byly odstraněny, jedná se o jeden velký prostor, zachovány byly pouze prostory 202, 203 a 204, více podrobností na prohlídce.

Pronajímatel je schopen zajistit páteřní rozvod tepla v prostoru, v ostatním se prostor nabízí a pronajímá ve stavu v jakém je. Minimální úpravy jsou rozvod elektřiny a zprovoznění sociálního zařízení. Pronajímatel samozřejmě poskytne veškerou součinnost. Další případné úpravy a náklady jsou na dohodě mezi pronajímatelem a nájemcem. Prostor je vhodný nejlépe pro zájemce, který jej s drobnými úpravami využije ve stavu, v jakém se nachází. Poplatky obsahují náklady na topení, úklid veřejných prostor apod.

V budově se nacházejí provozovatelé volnočasových aktivit, fitness, taneční školy, herna stolního tenisu, ve vedlejší budově se nachází lasergame a střelnice V areálu se dále nachází pivnice a restaurace, kadeřnictví, prodejny apod.

Výborná lokalita u zastávky Václavská a Mendlovo náměstí je vzdáleno asi 3 minuty chůze.

Možnost vyvěšení reklamy po dohodě.

Nabízíme dále možnost pronájmu parkovacího místa.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943