Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem variabilních kanceláří v bezprostřední blízkosti centra Brna, vlastní komfortní parkování

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictví
MěstoBrno
Číslo nabídky548604
Cena7 900 Kč za měsíc

Nabízíme Vám pronájem kanceláře ve 3 či 4NP ve víceúčelovém areálu v centru Brna. K dispozici jsou kanceláře od 12m2 do 50m2, průchozí i samostatné s výhledem buď na Petrov či na Mendlovo náměstí. Celkem volných kancelářských ploch až 200m2.

Tramvajová zastávka Václavská se nachází přímo před vjezdem do areálu, dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen cca 3 minuty chůze. Nádraží, OC Vaňkovka se nacházejí do 7 minut autem, výstaviště 5 minut.

Sociální zařízení včetně kuchyňky je společné a nachází se na chodbě. Samozřejmostí je výtah. Přístup do areálu i budovy je nonstop. Vytápění je zajištěno párou a je součástí paušálních služeb. Elektřina a voda se přefakturovávájí. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

V areálu se nacházejí další kancelářské a obchodní prostor, posilovna, několik restaurací, či výdejna Mall.cz. Po dohodě je možné v areálu umístit reklamu či navigační systém.

Přímo před budovou je dostatek parkovacích míst, jak pro nájemníky tak pro jejich zákazníky. Současně s nájmem nabízíme taktéž možnost pronájmu parkovacího místa a to za 1390Kč/měsíc vč. DPH. Parkoviště je osvětleno. Možnost příjezdu i pro nákladní automobily.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943