Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem útulného bytu 1+kk

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
VlastnictvíU majitele
MěstoBrno
Číslo nabídky546586
Cena8 900 Kč za měsíc

Hledáte útulný vybavený byt k nastěhování bez jakýchkoli starostí? Pak se díváte správně.

Tímto vám nabízíme pronájem kompletně vybaveného bytu o dispozici 1kk v historickém, nově opraveném domě. Byt je vybaven nábytkem – skříň, věšáková stěna, police, kuchyňský kout včetně lednice, sporáku. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem. Část pro spaní je řešena podestou, ke které vedou pohodlné schody. Na podestě jsou umístěný dvě místa pro spaní/postele s matrací a noční stolky.

Lukrativní je převážně lokalita v bezprostřední blízkosti centra Brna. Zastávka Česká 10 minut tramvají, Šilingrovo náměstí 5 minut tramvají, 10 minut chůze. Dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen 2 minuty chůze, přímo před domem se nachází tramvajová zastávka Václavská. V okolí se nachází posilovna a další sportoviště, supermarket, několik restaurací a kaváren, pošta, několik fakult vysokých škol.

Pobyt s malým zvířetem povolen, park, včetně výběhu pro psy, vzdálen pár minut chůze.

Možnost parkování za 1000 kč/rok.

Prohlídky jsou možné po domluvě ihned. Pro rychlejší a bezpečnější komunikaci jsou možné i video-prohlídky, kdy si byt prohlídnete s pohodlí domova a my s vámi na video-konferenci projdeme byt a zodpovíme vaše dotazy.

Neváhejte nás kontaktovat. (Nejsme realitní kancelář, nebereme provizi.)

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943