Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem útulného bytu 1+kk 21 m²

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
VlastnictvíU majitele
MěstoBrno
Číslo nabídky546586
Cena9 900 Kč za měsíc

Hledáte útulný vybavený byt k nastěhování bez jakýchkoli starostí? Pak se díváte správně.

Stačí si dovézt peřiny a nádobí a začít bydlet, vše ostatní je pro vás zařízeno:) A když budete chtít i toto vybavení vám za malý poplatek zajistíme.

Nabízíme vám tímto pronájem kompletně vybaveného bytu o dispozici 1+kk v historickém, nově opraveném domě. Byt je vybaven nábytkem – skříň, věšáková stěna, police, kuchyňský kout včetně lednice, sporáku. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem. Výhodou je pavlač, která může být v létě využita k příjemnému posezení. Část pro spaní je řešena podestou, ke které vedou pohodlné schody. Na podestě jsou umístěný dvě místa pro spaní/postele s matrací a noční stolky.

Lukrativní je převážně lokalita v bezprostřední blízkosti centra Brna. Zastávka Česká 10 minut tramvají, Šilingrovo náměstí 5 minut tramvají, 10 minut chůze. Dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen 2 minuty chůze, přímo před domem se nachází tramvajová zastávka Václavská. V okolí se nachází posilovna a další sportoviště, supermarket, několik restaurací a kaváren, pošta, několik fakult vysokých škol.

V areálu je soukromá prádelna s pračkami a sušičkami na mincovník.

Vhodné pro mladý pár nebo jednu až dvě osoby. Super bydlení pro studenty i pracující. Pobyt s malým zvířetem povolen, park, včetně výběhu pro psy, vzdálen pár minut chůze. Minimální doba pronájmu je 3 měsíce. Kauce 15 000Kč.

Kratší pronájem než 3 měsíce je možný, cena se liší, vice aktuálních informací vám poskytneme na níže uvedených kontaktech.

Dále můžeme nabídnout úklid za poplatek.

Přímo u domu je možné si pronajmout parkovací místo 1390Kc vč. DPH/měsíc.

Kontaktujte nás

Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943