Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem nově zrekonstruovaného bytu 2+1 u Mendlova náměstí

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky603465
Cena18 900 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu jednotku H6.406 o celkové výměře 32,63 m2, která je k dispozici od 1.6.2022. K dispozici je ve stejném komplexu několik jednotek ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby k dispozici od dřívějšího data.

Jedná se o pronájem nové zrekonstruované jednotky o dispozici 2+1. V první části bytové jednotky se nachází moderní kuchyně s dostatkem úložného prostoru. Kuchyně je vybavena prostornou lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a sporákem s troubou. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s pohodlnými židlemi. Jednotka dále nabízí dva neprůchozí pokoje. Každý pokoj je vybaven dvěma postelemi s nočními stolky a lampičkami. Dále se v každém pokoji nachází dva pracovní stoly s židlemi a třídveřová skříň na Vaše oblečení a osobní věci. V koupelně se nachází prostorný sprchový kout, záchod a umyvadlo s úložným prostorem a zrcadlem. K dispozici je příprava pro připojení vlastní pračky nebo můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. V bytové jednotce je k dispozici internetové připojení. Ke každé bytové jednotce je možné sjednat parkovací kartu s 50% slevou.

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943