Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem nově opraveného bytu 2+1 v centru Brna

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvís.r.o.
MěstoBrno
Číslo nabídky617171
Cena24 900 Kč za měsíc
Poznámka+ 1 210 Kč za služby + 1 000 Kč záloha na vodu + 40 000 Kč vratná kauce + 15 000 Kč administrativní poplatek

Nabízíme Vám k pronájmu byt o celkové výměře 78 m2, která je k nastěhování od 1.2.2023. Prohlídky této zcela nově opravené bytové jednotky je možné uskutečnit v lednu 2023.

Jedná se o pronájem kompletně vybavené jednotky o dispozici 2+1. K dispozici je moderní kuchyňský kout, který je plně vybaven včetně lednice, sporáku s troubou, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, digestoře a dřezu. Zároveň se v kuchyni nachází jídelní stůl se židlemi. Bytová jednotka dále nabízí dva vzájemně neprůchozí pokoje. V každém pokoji naleznete dvě postele s pohodlnou matrací a dva noční stolečky s lampičkou. Každý pokoj dále nabízí dva pracovní stoly s úložným prostorem, pohodlné židle a velkou skříň na Vaše oblečení a osobní věci. Tento byt je tedy kompletně zařízen až pro 4 osoby. Koupelna je také plně vybavená, a to sprchovým koutem a umyvadlem se zrcadlem. K dispozici je příprava pro připojení vlastní pračky. Záchod se nachází odděleně vedle koupelny. Jednotka dále nabízí zasklenou lodžii. Jelikož se tato jednotka právě nachází v opravě, uvedené fotografie jsou pouze ilustrační.

Částka 2 210 Kč obsahuje 1 210 Kč na paušální služby, 1 000 Kč na spotřebu vody. Elektřinu a plyn si nájemník přepisuje sám na sebe. Internetové připojení si zajišťuje sám nájemce.

Jednotky se nachází v atraktivní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází tramvajová zastávka, která Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943