Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem moderního bytu 2+kk u Mendlova náměstí

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky599596
Cena18 900 Kč za měsíc
Poznámka+ 3 210 Kč za služby a energie + 35 000 Kč vratná kauce + jednorázová platba 15 000 Kč administrativní poplatek

Akční cena při podpisu smlouvy do 22.3.2023. Nabízíme k pronájmu jednotku V2.117 o celkové výměře 54,77 m2, která je k dispozici od 1.3.2022. K dispozici je ve stejném komplexu několik jednotek ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby.

Jedná se o pronájem moderní, již kompletně vybavené jednotky dispozičně řešené 2+kk v nově zrekonstruovaném domě. V první části bytové jednotky se nachází prostorný obývací pokoj s pohodlným gaučem a konferenčním stolkem. Dále je v rámci obývacího pokoje k dispozici již zabudovaná televize na umělé trávníkové stěně. Televize na fotkách inzerátu je pouze ilustrační. Z prostoru obývacího pokoje se dále dostanete k moderní kuchyňské lince s dostatečným úložným prostorem. V rámci kuchyně se nachází plnohodnotný sporák s troubou, varná konvice, mikrovlnná trouba a lednice s mrazákem. Naproti kuchyně se nachází prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou. V rámci koupelný je k dispozici i pračka. V zadní části bytové jednotky se nachází útulná ložnice s manželskou postelí, vestavěnou skříní a pracovním stolem se židlí. V bytové jednotce je k dispozici již internetové připojení. Ke každé bytové jednotce nabízíme možnost sjednat parkovací kartu s 50% slevou.

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat. Nejsme realitní kancelář, nebereme provizi.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943