Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem lůžka ve dvojlůžkovém pokoji Staré Brno

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky625982
Cena6 900 Kč za měsíc
Poznámka+1 000 Kč na energie, +605 Kč paušální služby +12 000 Kč vratná kauce +10 000 Kč administrativní poplatek

Nabízíme k pronájmu lůžko ve sdíleném dvojlůžkovém bytě v budově H1 o celkové výměře 22,75 m2. K dispozici je ve stejném komplexu několik dalších jednotek ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby.

Jedná se o pronájem lůžka v kompletně vybavené jednotce o dispozici 1+kk v nově zrekonstruovaném domě. Součástí jednotky je kuchyňský kout včetně lednice, sklokeramické desky, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, digestoře a dřezu a dále jídelní stůl. Každý spolubydlící má k dispozici svůj pracovní stůl se židlí, pohodlnou postel s nočním stolkem a lampičkou a vyhrazený prostor na ukládání oblečení a osobních věcí. Koupelna nabízí sprchový kout, záchod a umyvadlo se zrcadlem. K dispozici je příprava pro připojení vlastní pračky nebo můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. V bytové jednotce je k dispozici internetové připojení. Ke každé bytové jednotce je možné sjednat parkovací kartu s 50% slevou.

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943