Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem lůžka ve dvojlůžkovém pokoji na okraji Brna

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky641214
Cena7 990 Kč za měsíc
Poznámkacena 7.990 Kč za lůžko je konečná cena vč. služeb a energií +8.000 Kč vratná kauce

Nabízíme k pronájmu lůžko ve sdíleném dvojlůžkovém pokoji A007 o celkové výměře 14,6 m2. K dispozici je ve stejném komplexu několik dalších dvojlůžkových jednotek vhodných pro 1 - 2 osoby. Minimální délka pronájmu je 1 měsíc (v tomto případě se cena může lišit).

Jedná se o pronájem lůžka v kompletně vybavené jednotce o dispozici 1+kk v nově zrekonstruovaném domě, který je k dispozici ihned. Součástí jednotky je kuchyňská pracovní plocha včetně lednice, mikrovlnné trouby a rychlovarné konvice. Každý spolubydlící má k dispozici svůj pracovní stůl se židlí, pohodlnou postel s nočním stolkem (k dispozici jedno lůžko v patře) a vyhrazený prostor na ukládání oblečení a osobních věcí. Koupelna nabízí sprchový kout, záchod a umyvadlo se zrcadlem. V bytové jednotce je k dispozici internetové připojení. Cena za pronájem tohoto lůžka již zahrnuje veškeré náklady na energie, a žádné další platby za energie nebudou vyžadovány.

V případě potřeby můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. Kromě společných prádelen se zde nachází i sdílené kuchyně včetně plnohodnotného sporáku s troubou a jídelními stoly. Dále může každý nájemník v rámci ceny pronájmu využít vnitřní studovnu, venkovní posezení, kolárnu, posilovnu či relaxovat na pohodlném gauči v lobby budovy. K dispozici je i možnost parkování za 500 Kč na měsíc.

Jednotky se nachází v okrajové části Brna s dobrou dostupností do centra Brna, jak MHD, tak mobilní dopravou. Samotné centrum Brna je dostupné do 10 minut MHD či do 5 minut autem. V blízkosti se nachází tramvajová zastávka Moravanská či Modřická cihelna, které Vám zajistí bezproblémové spojení do centra. V blízkém okolí se nachází nákupní centrum – FUTURUM s několika obchody, restauracemi, bary, posilovanou a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943