Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem kompletně vybavené a zrekonstruované rozvozové kuchyně

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky562630
Cena0 Kč za měsíc

Nabízíme Vám k pronájmu zcela zrekonstruované prostory rozvozové kuchyně kompletně vybavené úplně novým potřebným gastro-zařízením, včetně například konvektomatu, nerezových stolů, lednic apod. Jedná se o velmi pěkný, nový, čistý, slunný prostor. Kuchyně se nachází na zajímavém místě na Vídeňské ulici s výbornou dopravní dostupností jak do okolních čtvrtí, tak do centra města (cca 10 minut autem).

Nespornou výhodou ulice Vídeňská je skutečnost, že v bezprostředním okolí pracuje tisíce zaměstnanců, kteří si obědy zajišťují formou rozvozu.

Dalším nepochybným plusem je fakt, že se prostory nacházejí v budově se 140 obsazenými obytnými jednotkami, což samo o sobě poskytuje základ pro případnou klientelu přímo v místě kuchyně.

Možnost parkování. Příjezd k samotné kuchyni kvůli rozvozu, zásobování apod. je samozřejmostí. Elektřina, voda, plyn se platí zálohově a měsíčně probíhá vyúčtování.

Pokud máte zkušenost s provozem gastro-zařízení a zaujala Vás naše nabídka, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat s případnými dotazy.

Kontaktujte nás

Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943