Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem komerčního prostoru 51m2 u Mendlova náměstí

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky629184
Cena16 900 Kč za měsíc
Poznámka+ 1 000 Kč bez DPH na služby + záloha elektřina a voda dle způsobu využití+ 30 000 Kč vratná kauce + 5 000 Kč administrativní poplatek

Nabízíme k pronájmu atraktivní komerční prostor umístěný na velmi frekventované Václavské ulici hned za rohem od Mendlova náměstí. Prostor o výměře 51 m2 je umístěn v přízemí budovy a lze jej využít jako kancelář, obchodní prostor či menší gastro provozovnu například kavárnu. Prohlídky jsou možné ihned.

Prostor je rozdělen na přední prodejní/obchodní část a zadní skladovací prostor či zázemí s toaletou. Velkou výhodou jsou výkladnice do uliční fronty. Prostor má k dispozici zadní východ a dále nabízí možnost zahrádky ve vnitrobloku.

Parkování je možné v rámci přilehlého areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobé vjezdové karty do areálu či možnost umístění reklamy přímo na budovu či v rámci areálu i blízko tramvajové zastávky Václavská. Dále se v bezprostřední blízkosti nachází různorodé prodejny a výdejny e-shopů, provozovatelé volnočasových aktivit jako je fitness centrum BigOne, pingpongová herna, karate apod. Hned vedle prostoru se nachází bistro Ramen. Areál, jehož je prostor součástí, disponuje až 400 bytovými jednotkami jejichž nájemníci rádi využívají služeb, které areál nabízí.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943