Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem komerčních prostor vhodných pro zřízení kanceláří cca 860m2

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictví
MěstoBrno
Číslo nabídky559844
Cena

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízené bývalého tanečního studia o výměře cca 860m2 vhodné pro jakoukoli činnost, nabízí se i možnost využít prostor pro kanceláře. Prostory se skládají ze sedmi sálů, recepce, zázemí, kanceláře, sociálního zařízení pro muže a ženy, kuchyňky apod. Patro se pronajímá jako celek, tj. nikdo jiný do něj nemá přístup. Výtah přímo u prostoru. Přistup 24 hod/denně.

Může se jednat i o kombinace různorodých provozů apod., dokonce i o hlučnější provoz. Mimo nájemné se hradí paušální služby, záloha na elektřinu a vodu. Topí se párou.

V případě, že by jste neměli využití pro veškeré sály, disponujeme občasnými poptávkami po podnájmu jednotlivých sálu, pronajímatel může předat kontakt.

Výborná lokalita, přímo u zastávky tramvaje č.1 a 2 - Václavská. Dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen 3 minuty chůze. V areálu se nacházejí provozovatelé volnočasových aktivit, klasická posilovna, lasergame, střelnice, herna stolního tenisu. V areálu se dále nachází pivnice a restaurace, kadeřnictví, různorodé prodejny, výdejny eshopů apod. Dále se v areálu nachází cca 200 bytových jednotek, jejichž obyvatelé využívají služeb nabízených v jejich blízkosti.

Parkování je možné u prostoru v areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání. Možnost umístění reklamy přímo u tramvajové zastávky Václavská.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943