Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem komerčních prostor o 360m2 v centru Brna

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky552606
Cena39 000 Kč za měsíc

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory k různorodému využití v multifunkčním areálu o výměře cca 360m2. Vhodné například ke zřízení prodejny, či k zajištění skladovacích potřeb. Vhodné ke zřízení autoservisu/pneuservisu. Prostor je rozdělen na hlavní prostor, kancelář, menší obchodní prostor s možností využití například na recepci, samostatnou prodejnu apod., skladovací prostory, vlastní sociální zázemí.

Možnost pronájmu dalších prostor v areálu.

Výborná dopravní dostupnost jak osobním či nákladním vozidlem tak i MHD. Vozidlem je možné zajet přímo do prostoru. Aktuální využití je autoservis, avšak prostor je možné přizpůsobit téměř jakémukoli provozu. Mimo nájemné se hradí paušální služby, záloha na elektřinu, plyn a vodu. Topí se plynem.

Výborná lokalita, přímo u zastávky tramvaje č.1 a 2 - Václavská. Dopravní uzel Mendlovo náměstí i zastávka Hybešova jsou 3 minuty chůze. V areálu se nacházejí provozovatelé volnočasových aktivit, klasická posilovna, lasergame, střelnice, herna stolního tenisu. V areálu se dále nachází pivnice a restaurace, kadeřnictví, různorodé prodejny, výdejny eshopů apod.

Parkování je možné u prostoru v areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání. Možnost umístění reklamy.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Kontaktujte nás

Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943