Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem kanceláře 56,6 m2 v centru Brna

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky641324
Cena8 900 Kč za měsíc
Poznámka+ 3 000 kč + DPH za služby (obsahuje platbu za topení) + záloha na elektřinu a vodu +20 000 Kč vratná kauce +administrativní poplatek

Nabízíme Vám pronájem prostorné kanceláře číslo A411 o výměře 56,6 m2, která se nachází ve třetím patře budovy víceúčelového areálu v centru Brna a je k dispozici ihned. V rámci budovy se nachází i další kanceláře o větší i menší velikosti, k pronájmu ke stejnému či dřívějšímu datu.

Kancelář nabízíme k pronájmu nevybavenou. Byl zde však položen úplně nový koberec. Sociální zařízení i kuchyňka se nachází na chodbě vedle kanceláře. Přístup do areálu i budovy je nonstop a přímo v budově se nachází výtah. V areálu se nacházejí další kancelářské a obchodní prostory a dále 350 bytových jednotek, jejíž nájemníci mohou být Vaši potencionální klienti. Po dohodě je možné v areálu umístit reklamu či navigační systém.

Tramvajová zastávka Václavská se nachází přímo před vjezdem do areálu a dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen cca 3 minuty chůze. Hlavní nádraží a OC Vaňkova se nacházejí do 7 minut autem. Areál je také pouhých 5 minut od výstaviště.

Přímo před budovou je dostatek parkovacích míst, jak pro nájemníky tak pro jejich zákazníky. Současně s nájmem nabízíme taktéž možnost pronájmu parkovacího místa a to za 1 990 Kč/měsíc vč. DPH. Parkoviště je osvětleno. Možnost příjezdu i pro nákladní automobily.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943