Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem bytu 3+1 u Mendlova náměstí

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky582940
Cena34 900 Kč za měsíc

Jste velká skupina studentů, která hledá bydlení od 1.9.2022? Právě pro Vás nabízíme k pronájmu jednotku R1.308 o celkové výměře 95,41 m2, která je k dispozici od 1.9.2021. Ve stejném komplexu najdete i další jednotky ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby.

Jedná se o pronájem kompletně vybavené jednotky o dispozici 3+1 v bytovém domě vhodné pro 6 až 8 osob. V jednotce se nachází tři neprůchozí ložnice s pohodlnými postelemi, psacími stoly a

dostatečným prostorem na ukládání oblečení. V jednotce je k dispozici aktuálně 8 lůžek, ale jednotku je případně možné uzpůsobit pro 6 osob. Součástí vybavení kuchyně je plně zařízený kuchyňský kout, včetně lednice, sklokeramické desky, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, digestoře a dřezu a prostorného jídelního stolu. Koupelna je také plně vybavená, a to sprchovým koutem a dvěma umyvadly se zrcadlem. Záchod se nachází odděleně. K dispozici je příprava pro připojení vlastní pračky nebo můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. V bytové jednotce je k dispozici internetové připojení. Ke každé bytové jednotce je možné sjednat parkovací kartu s 50% slevou.

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943