Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem bytové jednotky o velikosti 1kk na ulici Vídeňská, Brno

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky641212
Cena18 000 Kč za měsíc
Poznámkacena 18.000 Kč za jednotku je konečná cena vč. služeb a energií +18.000 Kč vratná kauce

Hledáte ideální bydlení pro sebe během Vašich studií či poptáváte jeden nebo více bytů pro své zaměstnance, klienty či obchodní partnery? Pak máme nabídku přímo pro Vás. Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku A002 o velikosti 20,6 m² v jižní části Brna na ulici Vídeňská poblíž CT parku, která je k dispozici ihned a vhodná pro 1 - 2 osoby. K dispozici je ve stejném komplexu několik dalších typů jednotek ve stejné či podobné velikosti vhodné až pro 2 osoby. Minimální délka pronájmu je 1 měsíc (v tomto případě se cena může lišit).

Jednotku o dispozici 1+kk pronajímáme v nově zrekonstruovaném domě kompletně vybavenou. Součástí vybavení jednotky je menší kuchyňská pracovní plocha včetně lednice, mikrovlnné trouby a varné konvice. Jednotka je dále vybavena pracovními stoly se židlemi, dvěma pohodlnými postelemi, z toho jedna je patrová, a dvěma prostornými skříněmi. Koupelna nabízí sprchový kout, záchod a umyvadlo se zrcadlem. V bytové jednotce je k dispozici internetové připojení. Cena za pronájem této jednotky již zahrnuje veškeré náklady na energie, a žádné další platby za energie nebudou vyžadovány.

V případě potřeby můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. Kromě společných prádelen se zde nachází i sdílené kuchyně včetně plnohodnotného sporáku s troubou a jídelními stoly. Dále může každý nájemník využít vnitřní studovnu, venkovní posezení, kolárnu, posilovnu či relaxovat na pohodlném gauči v lobby budovy. K dispozici parkování za 500 Kč měsíc.

Jednotky se nachází v okrajové části Brna s dobrou dostupností do centra, jak MHD, tak mobilní dopravou. Samotné centrum Brna je dostupné do 10 minut MHD či do 5 minut autem.

V blízkosti se nachází tramvajová zastávka Moravanská či Modřická cihelna, které Vám zajistí bezproblémové spojení do centra. V blízkém okolí se dále nachází nákupní centrum FUTURUM s několika obchody, restauracemi, bary, posilovanou a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943