Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem bytové jednotky 2+1 na ulici Hybešova

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky627402
Cena22 900 Kč za měsíc
Poznámka+ 5 210 Kč za služby a energie + 35 000 Kč vratná kauce + jednorázová platba 15 000 Kč administrativní poplatek

Nabízíme Vám k pronájmu jednotku H7.307 o celkové výměře 39,84 m2, která je k dispozici od 1.7.2023. Ve stejném komplexu naleznete i několik dalších bytových jednotek o velikosti 1+kk až 3+1 pro 2-6 osob k dispozici od dřívějšího data.

Bytová jednotka 2+1 je plně vybavena pro každodenní bydlení. Při vstupu do bytové jednotky se nachází moderní kuchyně včetně lednice, sporáku s troubou, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, digestoře a dřezu. Zároveň v kuchyni naleznete jídelní stůl se židlemi. Bytové jednotce imponují dva neprůchozí pokoje, kdy v každém pokoji naleznete dvě prostorné postele s pohodlnou matrací, noční stolek s lampičkou, pracovní stůl s úložným prostorem a prostornou skříň. Koupelna nabízí sprchový kout, záchod a umyvadlo se zrcadlem. K dispozici je příprava pro připojení vlastní pračky nebo můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. V bytové jednotce je k dispozici internetové připojení. Ke každé bytové jednotce je možné sjednat parkovací kartu s 50% slevou. Uvedené fotografie jsou pouze ilustrační. Prohlídky této jednotky jsou možné ihned.

Jednotky se nachází v atraktivní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943