Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem atraktivních komerčních prostor v suterénu u Mendlova náměstí

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky622204
Cena19 900 Kč za měsíc
Poznámka+ 2 420 Kč na služby + záloha elektřina a voda dle způsobu využití+ 30 000 Kč vratná kauce + 5 000 Kč administrativní poplatek

Nabízíme k pronájmu atraktivní komerční prostory v suterénu se samostatným vstupem, které budou k dispozici od 1.5.2023.

Prostory jsou o rozměru cca 145m2 a nabízí hlavní komerční prostor, prostor na sklad/zázemí a sociální zařízení k úpravě.

Dům se nachází na frekventované ulici Václavská, pár metrů od zastávky tramvaje č. 1 a 2. Hlavní dopravní uzel Mendlovo náměstí je 2 minuty chůze.

Prostor je vhodný ke zřízení například baru či jiného menšího gastro provozu či na jakoukoliv obchodní činnosti, například na prodejnu, showroom, únikovou hru, či provozování různorodých služeb.

K prostoru je možné pronajmout i prostor v uliční frontě o výměře cca 155m2 s velkými výkladci do frekventované ulice.

Po domluvě je možné se domluvit na pronájmu a využití volného venkovního prostoru za komerčním prostorem například pro zřízení zahrádky apod. Po domluvě možnost umístění reklamy do ulice i po rozsáhlém areálu.

Parkování je možné u prostoru v areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání. Možnost umístění reklamy přímo u tramvajové zastávky Václavská.

V přilehlém areálu se nachází různorodé prodejny a výdejny e-shopů, provozovatelé volnočasových aktivit jako je fitness centrum BigOne, ping pongová herna, karate, apod. Dále se v areálu nachází cca 250 bytových jednotek, jejichž obyvatelé využívají služeb nabízených v jejich blízkosti.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943