Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem 2+1 po rekonstrukci na Hybešově ulici

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky595863
Cena20 900 Kč za měsíc
Poznámka+ 5 210 Kč za služby a energie + 35 000 Kč vratná kauce + jednorázová platba 15 000 Kč administrativní poplatek

Nabízíme moderní prosvětlenou bytovou jednotku H6.110 o celkové výměře 39,89 m2, která je k dispozici od 1.4.2023. Ve stejném komplexu naleznete i několik dalších bytových jednotek o velikosti 1+kk až 3+1 pro 2-6 osob.

Jedná se o pronájem kompletně zrekonstruované a plně vybavené jednotky o dispozici 2+1. Bytová jednotka nabízí dva neprůchozí pokoje, které jsou umístěny nad sebou a zajistí tak plné využití prostoru. V každém pokoji naleznete dvě pohodlné postele s nočními stolky a lampičkou. Každý pokoj má dva pracovní stoly s úložným prostorem, dvě židle a prostornou skříň. Při vstupu do bytové jednotky se nachází moderní kuchyně, která je plně zařízena včetně lednice, sporáku s troubou, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, digestoře a dřezu a zároveň v kuchyni naleznete jídelní stůl se židlemi. Koupelna nabízí sprchový kout, záchod a umyvadlo se zrcadlem. K dispozici je příprava pro připojení vlastní pračky nebo můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky.V bytové jednotce je k dispozici internetové připojení. Ke každé bytové jednotce nabízíme možnost sjednání parkovací karty s 50% slevou.

Jednotky se nachází v atraktivní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943