Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem 2+1 na ulici Václavská

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky596090
Cena16 900 Kč za měsíc
Poznámka+ 5 210 Kč za služby a energie + 25 000 Kč vratná kauce + administrativní poplatek

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku R3.219 o celkové výměře 45,51 m2, která je k dispozici ihned. Ve stejném komplexu se nachází několik dalších jednotek ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby k dispozici i od dřívějšího data.

Pozor cena pronájmu od 1.9.2024 se může lišit!

Jedná se o pronájem kompletně vybavené bytové jednotky o velikosti 2+1. V bytové jednotce se nachází kuchyňský kout, který je plně zařízen včetně lednice, sklokeramické desky, mikrovlnné trouby, varné konvice, digestoře a dřezu. V jednotce se nachází dva neprůchozí pokoje. Bytová jednotka je vhodná až pro 4 osoby. Menší pokoj má k dispozici manželskou postel o velikosti 140 cm, ve druhém pokoji se nachází dvě oddělené jednolůžkové postele. Dále jsou k dispozici pracovní stoly se židlemi a prostorné skříně na ukládání oblečení. K dispozici je také koupelna se sprchovým koutem a záchodem. V bytové jednotce je k dispozici internetové připojení.

Benefity pro nájemníky:

- společné prádelny, kde se nachází vždy pračky a sušičky (za poplatek)

- zvýhodněná cena za parkování 1 290 Kč měsíčně

- venkovní relax zóna vč. posezení, grilu, posilovny, ping-pongu

- vnitřní studovna s coworking prostorem

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943