Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Pronájem 1+kk na ulici Vídeňská

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky558767
Cena11 900 Kč za měsíc
Poznámka+ 3 210 Kč za služby a energie + 25 000 Kč vratná kauce + jednorázová platba 15 000 Kč administrativní poplatek

Hledáte ideální bydlení během Vašich studií nebo přicházíte do Brna za prací a potřebujete dostupné bydlení? Nabízíme bydlení v rámci mladého studujícího či pracujícího mezinárodního kolektivu v rámci jednoho komplexu dostupného z centra pár minut jízdy tramvají.

Jedná se o pronájem kompletně vybavené jednotky o dispozici 1+kk ve zrekonstruovaném domě. K dispozici je moderní kuchyňský kout včetně lednice, dvou plotýnkové sklokeramické desky, dřezu, mikrovlnné trouby a varné konvice. Jednotka je vybavena pracovními stoly se židlemi, dvěma pohodlnými postelemi a prostornou skříní. Koupelna nabízí sprchový kout, záchod a umyvadlo se zrcadlem. Součástí bytové jednotky je internetové připojení.

V rámci budovy můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky nebo společná zcela vybavená kuchyně s jídelním prostorem. Velkou výhodou je vybavený fitness room, který je pro bydlící k dispozici 24/7. V budově je zbudována zcela nová studijní místnost a pro letní měsíce zahrádka s grilem. Jednotky se nachází v oblasti s dobrou dostupností do centra Brna ať už tramvají či autem. V těsné blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, kde je k dispozici několik obchodů, restaurací, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943