Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Prodej zajímavých pozemků pro výstavbu v Litostrově, Domašov-Rosice

Typ nabídkyProdej
Typ nemovitostiPozemek
Vlastnictvía.s.
MěstoLitostrov
Číslo nabídky539583
Cena

Dovolujeme si Vám nabídnout ojedinělé ucelené pozemky v katastrálním území Litostrov o celkové výměře 79,144 m2. Pozemky se nacházejí na kraji obce Litostrov mezi komunikací a rozsáhlým lesem.

Aktuální územní plán umožňuje následující využití:

Cca 1 ha v ÚP je veden jako Bv – bydlení venkovského typu, v horní části cca 0,5 ha je v ÚP jako Vz – zemědělská výroba, možno postavit zemědělskou usedlost, rodinné domy venkovského typu apod. Na obci a SÚ Rosice předjednána změna ÚP pro zbylou část pozemku. Po vyřízení změny územního plánu na bydlení bude kupní cena navýšena. Sítě na hranici pozemku. Více informací při osobním jednání.

Výborná dopravní dostupnost na okraj Brna – 15 minut autem. V blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost jako škola, školka, nemocnice, pošta apod.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost. Prodej formou obchodního podílu. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Prodávající kupní cenu neuvádí a v případě zájmu o koupi prodávající přijímá písemné nabídky a vyhrazuje si právo zvolit kupujícího podle pro něj nejvýhodnějších podmínek.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943