Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Prodej výjimečných pozemků na Vídeňské ulici v Brně

Typ nabídkyProdej
Typ nemovitostiPozemek
Vlastnictvís.r.o.
MěstoBrno
Číslo nabídky539353
Cena

K prodeji nabízíme stavební rovinaté pozemky o celkové výměře 11,116 m2 ve velmi žádané lokalitě Brno-Přízřenice na nejfrekventovanější ulici v Brně, na ulici Vídeňská. Pozemky se nacházejí přímo u dálnice na příjezdu do Brna ze směru od Vídně a Znojma.

Na ulici Vídeňská se nachází několik auto-prodejců a prodejen nábytku a vybavení pro dům a domácnost. Mimo jiné lze na ulici najít několik nových administrativních budov, lokalita je vhodná i pro zřízení sídla firmy spojené například se showroomem, skladovacími prostory, a/nebo ubytováním či gastro provozem.

Územní plán uvádí následující: cca polovina pozemků je v ÚP označena jako plochy pro dopravu a druhá polovina plochy pro průmysl – jedná se tedy o velmi různorodé využití. Více informací rádi poskytneme případným zájemcům osobně. Aktuálně se pracuje na zpracování studie výstavby multifunkčního objektu – obchody, sklady, administrativa, gastro, ubytování.

Bezkonkurenční je lokalita pozemku přímo u zmíněného hlavního dopravního tahu, zastávka Modřická cihelna je od pozemky vzdálena cca 150m a je jednoduše dostupná podchodem. Výborné napojení na D1. Jedná se o prodej obchodního podílu.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943