Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Prodej výjimečných pozemků na Vídeňské ulici v Brně

Typ nabídkyProdej
Typ nemovitostiPozemek
Vlastnictvís.r.o.
MěstoBrno
Číslo nabídky539353
Cena

K prodeji nabízíme stavební rovinaté pozemky o celkové výměře 7.957 m2 ve velmi žádané lokalitě Brno-Přízřenice na nejfrekventovanější ulici v Brně, na ulici Vídeňská. Pozemky se nacházejí přímo u dálnice na příjezdu do Brna ze směru od Vídně a Znojma.

Na ulici Vídeňská se nachází mimo jiné několik auto-prodejců a prodejen nábytku a vybavení pro dům a domácnost. Dále lze na ulici najít několik nových administrativních budov, lokalita je vhodná i pro zřízení sídla firmy spojeného například se showroomem, skladovacími prostory, a/nebo ubytováním či gastro-provozem.

Stávající územní plán uvádí následující možnosti využití: cca polovina pozemků je v ÚP označena jako plochy pro dopravu a druhá polovina plochy pro průmysl – jedná se tedy o velmi různorodé využití. IPP1 je na celém území. Na pozemcích je možné postavit až 11.000m2 podlažní plochy. Více informací rádi poskytneme případným zájemcům osobně. Disponujeme jednoduchou hmotovou studií zastavitelnosti pro případnou představu kupujícího. Jedná se o nezávazný návrh multifunkčního objektu – obchody, sklady, administrativa, gastro,ubytování. Po části pozemku vede příjezdová cesta k pozemkům sousedních vlastníků. Jeden ze subjektů má vyřešen přístup k pozemkům formou úplatného věcného břemene, přístup pro druhý subjekt je aktuálně v řešení. Sousedské vztahy jsou nadstandartní.

Bezkonkurenční je lokalita pozemku přímo u zmíněného hlavního dopravního tahu, zastávka Modřická cihelna je od pozemky vzdálena cca 150m a je jednoduše dostupná podchodem. Výborné napojení na D1.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943