Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Prodej původního bytu 2+1 v centru Brna

Typ nabídkyProdej
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvís.r.o.
MěstoBrno
Číslo nabídky625949
Cena6 490 000 Kč

Do nabídky se tímto dostává byt v žádané lokalitě v širším centru Brna na ulici Tábor 44d a to o celkové výměře 78 m2 a dispozici 2+1. Číslo jednotky 523/8.

V bytové jednotce jsou dva neprůchozí pokoje. Koupelna s vanou se nachází odděleně od WC. Dále se v bytě nachází kuchyně, předsíň a komora. Velkou devízou daného bytu je prostorná skleněná lodžie, kterou je možné využívat jako balkon, zimní zahradu, či ji použít jako součást bytu a tak si rozšířit obytnou plochu jednotky. Ke každé bytové jednotce v domě přináleží sklep o velikosti cca 4 m2. V domě se dále nachází společná kočárkárna s kolárnou. Parkování před domem.

Jednotka se nachází v atraktivní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází tramvajová a autobusová zastávka Klusáčkova či Šelepova, obě zajišťující dojezd do centra Brna během deseti minut.

V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost včetně několika obchodů, restaurací, barů a ostatních služeb. V blízkosti je známá restaurace Šelepka a také park, supermarket Billa a Lidl, základní a mateřská škola, dětské hřiště, fitness centrum, tenisová hala apod. Významný brněnský park Lužánky je vzdálen 10 minut chůze.

Bytová jednotka je zatížena věcným břemenem doživotního užívání. Jednotka je však oprávněným nevyužívána. Po podpisu rezervace bude věcné břemeno do 60ti dní vymazáno.

Aktuálně na jednotce začala probíhat rekonstrukce, po ní se cena může změnit. Jednotka se však prodává v aktuálním stavu. Prodávající je schopen pro budoucího majitele zprostředkovat dokončení rekonstrukce.

V případě zájmu o více informací se na nás neváhejte obrátit. Prohlídky jsou možné ihned.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943