Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Prodej lukrativních stavebních pozemků v Šimonovicích u Liberce

Typ nabídkyProdej
Typ nemovitostiPozemek
Vlastnictvía.s.
MěstoŠimonovice
Číslo nabídky539350
Cena

Nabízíme k prodeji jedny z posledních stavebních pozemků v podještědí na hranici lesa a louky. Celkem nabízíme k prodeji 65,000m2 pozemků, z nichž tvoří cca 20,000m2 pozemky stavební a 45,000m2 aktuálně pozemky nestavební, každopádně je možné do budoucnosti jednat o změně územního plánu, tj. jedná se o zajímavou investiční příležitost do budoucnosti. V ÚP jsou stavební pozemky vedeny jako plochy pro bydlení nízkopodlažní s možností vybudování 19 rodinných domů a příslušenství.

Pozemky se nacházejí v krásné přírodní lokalitě mezi zástavbou rodinných domů a rozsáhlým lesem a loukami. Pozemky jsou umístěny na jihovýchodním až východním svahu pozemky a díky svému umístění disponují nádherným výhledem do okolí . V obci je vybudována nová infrastruktura.

Výborná dopravní dostupnost jak do centra Liberce tak do Prahy. Do centra Liberce trvá cesta přibližně 10 minut, zatímco do Prahy je možné se pohodlně automobilem dostat za hodinu a patnáct minut.

K pozemkům je vybudována trafostanice. Dále je pak vydáno stavební povolení na sítě a komunikace – dodávky vody řešeny z vrtů, splašková kanalizace společná ČOV. Náklady na realizaci komunikací a sítí – cca 10 mil. Kč. Možno realizovat ihned.

Zajímavé pozemky budˇ pro následný rozprodej jednotlivých zasíťovaných parcel či k výstavbě 19 rodinných domů se zahradami. Prodej formou prodeje obchodního podílu.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943