Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Prodej lukrativních prostor ke zřízení gastro provozu na nejlepší adrese v Brně

Typ nabídkyProdej
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvís.r.o.
MěstoBrno
Číslo nabídky606767
Cena

Nabízíme Vám velmi lukrativní komerční objekt nacházející se na renomované adrese v samotném historickém centru Brna a to na adrese nám. Svobody 74/10 v domě u čtyř Mamlasů. Samotná adresa a jméno domu jsou známy po celém Brně, což samo o sobě zajišťuje atraktivitu obchodního prostoru. Historický dům pochází z let 1901-1902 a svůj název dostal podle čtyř monumentálních mužských soch, které drží na svých ramenou zdobné pilíře.

Aktuálně se jedná o tři samostatné jednotky, které je možné propojit, navazují na sebe. Po propojení tak vznikne prostor o výměře cca 600m2. Jedna jednotka disponuje výkladcem a vchodem přímo z frekventovaného náměstí Svobody, druhé dvě jednotky mají výkladce do průchodu vedoucího do oblíbené a vyhledávané Alfa pasáže.

Prostor je vhodný ke zřízení jakékoli provozovny, sídla firmy, ukázkových kanceláří, showroomu, včetně restaurace, kavárny se zahrádkou, bistra, či baru apod. Stejně tak se prostor hodí na obchodní a prodejní činnost. Velkou devízou je luxusní adresa, vysoká průchodnost zákazníků a rozsáhlé výkladce.

Aktuálně majitel vyřizuje stavební povolení na propojení všech tří jednotek a vytvoření jednoho uceleného gastro provozu.

Restaurace může být rozšířena o venkovní zahrádky. První, letní zahrádka, je umístěna přímo na náměstí Svobody u hlavního vstupu do restaurace (pronájem od městské části), cca 30-40 míst, druhá zahrádka v atriu domu, cca 30-60 míst.

V případě pronájmu všech tří jednotek ve stávajícím stavu může roční výnos činit cca 2.500.000Kč bez DPH.

Po vydání stavebního povolení a po úpravách prostor na gastro provoz, bude tržba činit cca 4.800.000Kč/rok bez DPH.

Celkově se jedná o velmi unikátní prostory, které si zaslouží pozornost zkušeného, kreativního a inspirativního investora se zájmem o vytváření jedinečných a zapamatovatelných prostor.

Pokud hledáte prostory v historické nemovitosti s velkým potenciálem, a možností přizpůsobení prostor k vlastnímu účelu a dle svých představ na nejprestižnější adrese v Brně, pak nás neváhejte kontaktovat pro více informací a prohlídku.

V případě Vašeho zájmu o více informací jsme Vám plně k dispozici.

Jedná se o prodej formou prodeje obchodního podílu společnosti. Prodávající kupní cenu neuvádí a v případě zájmu o koupi prodávající přijímá písemné nabídky a vyhrazuje si právo zvolit kupujícího podle pro něj nejvýhodnějších podmínek.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943