Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Prodej lukrativních obchodních a kancelářských prostor na nejlepší adrese v Brně

Typ nabídkyProdej
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvís.r.o.
MěstoBrno
Číslo nabídky617600
Cena

Nabízíme Vám velmi zajímavý komerční prostor nacházející se na renomované adrese v samotném historickém centru Brna a to na adrese nám. Svobody 74/10 v domě u čtyř Mamlasů. Samotná adresa a jméno domu jsou známy po celém Brně, což samo o sobě zajišťuje atraktivitu obchodního prostoru. Vstup do prostoru se nachází v průchody z náměstí Svobody do známé Alfa pasáže.

Prostor disponuje rozlohou cca 380m2 a to 206m2 v přízemí, 36m2 na galerii a 138m2 v suterénu. Po vydaném stavebním povolení může v prostoru vzniknout až 444m2 celkové plochy a to 209m2 v přízemí, 97m2 na galerii a 138m2 v suterénu. Prostory v suterénu mohou sloužit jako zázemí pro prodejnu, showroom či sídlo firmy nacházející se v přízemí.

Prostor je vhodný ke zřízení jakékoli provozovny, sídla firmy, ukázkových kanceláří, showroomu, včetně restaurace, kavárny se zahrádkou, bistra, či baru apod. Stejně tak se prostor hodí na obchodní a prodejní činnost. Velkou devízou je luxusní adresa, vysoká průchodnost zákazníků a rozsáhlé výkladce.

Restaurace může být rozšířena o venkovní zahrádky. První, letní zahrádka, je umístěna přímo na náměstí Svobody u hlavního vstupu do restaurace (pronájem od městské části), cca 30-40 míst, druhá zahrádka v atriu domu, cca 30-60 míst.

Nabízený prostor navazuje na prostor o stávající výměře cca 130m2 a v případě zájmu je možný prodej i této samostatné jednotky zajišťující pak přístup přímo z náměstí Svobody.

Celkově se jedná o velmi unikátní prostory, které si zaslouží pozornost zkušeného, kreativního a inspirativního investora se zájmem o vytváření jedinečných a zapamatovatelných prostor.

Pokud hledáte prostory v historické nemovitosti s velkým potenciálem, a možností přizpůsobení prostor k vlastnímu účelu a dle svých představ na nejprestižnější adrese v Brně, pak nás neváhejte kontaktovat pro více informací a prohlídku.

V případě Vašeho zájmu o více informací jsme Vám plně k dispozici.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943