Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Obchodní prostor o velikosti 90 m2 na ulici Václavská

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky629175
Cena19 900 Kč za měsíc
Poznámka+ 5 000 Kč bez DPH na služby + záloha elektřina a voda dle způsobu využití+ 35 000 Kč vratná kauce + administrativní poplatek

Nabízíme k pronájmu velmi atraktivní obchodní prostor o velikosti 90 m2, který se nachází v přízemí budovy ve velmi frekventovaném areálu na ulici Václavská u hlavního dopravního uzlu Mendlovo náměstí, který je k dispozici ihned.

Prostor je vhodný k jakékoliv obchodní činnosti, například na prodejnu, showroom, kavárnu či služby typu kadeřnictví, manikúra apod. Součástí prostoru jsou tři oddělené toalety, prodejní prostor, prostor pro sklad/zázemí a prostor pro kancelář. Výhodou jsou velké výkladce, které jsou viditelné z uliční fronty. Parkování je možné přímo před prostorem. Nabízíme také možnost pronájmu dlouhodobého vjezdu do areálu nebo možnost umístění reklamy přímo k tramvajové zastávce Václavská (mimo jiné, zastávky tramvají číslo 1 a 2). Parkování je k dispozici přímo u prodejny. Dále je možnost pronájmu vyhrazeného místa přímo před prodejnou vhodného například pro zahrádku.

V areálu se nachází různorodé prodejny a výdejny e-shopů, provozovatelé volnočasových aktivit jako je fitness centrum BigOne, ping pongová herna, karate apod. Dále se v areálu nachází cca 400 bytových jednotek, jejichž obyvatelé využívají služeb nabízených v jejich blízkosti.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943