Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Nabízíme nový útulný kompletně vybavený byt v centru Brna

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky535397
Cena9 305 Kč za měsíc

Hledáte útulný vybavený byt k nastěhování bez jakýchkoli starostí? Pak se díváte správně -

Stačí si dovézt peřiny a nádobí a začít bydlet, vše ostatní je pro vás zařízeno:) A když budete chtít i toto vybavení vám za malý poplatek zajistíme.

Nabízíme vám tímto pronájem kompletně vybaveného bytu o dispozici 1+kk v nově opraveném domě. Byt je vybaven nábytkem – skříň, věšáková stěna, police, kuchyňský kout včetně lednice, sporáku a mikrovlnné trouby. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem. Část pro spaní je řešena podestou, ke které vedou pohodlné schody. Na podestě jsou umístěný dvě místa pro spaní/postele s matrací a noční stolky.

Lukrativní je převážně lokalita v bezprostřední blízkosti centra Brna. Zastávka Česká 10 minut tramvají, Šilingrovo náměstí 5 minut tramvají, 10 minut chůze. Dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen 2 minuty chůze, přímo před domem se nachází tramvajová zastávka Václavská. V okolí se nachází posilovna a další sportoviště, supermarket, několik restaurací a kaváren, pošta, několik fakult vysokých škol.

V areálu je soukromá prádelna s pračkami a sušičkami na mincovník.

Vhodné pro mladý pár nebo až dva studenty. Cena celkem včetně všech služeb, internetu a médií do celkové výše včetně 800Kč/osoba/měsíc je 10 .905 Kč. V případě, že je spotřeba dle odečtů měřidel vyšší, dofakturovává se dle skutečné spotřeby. Pobyt s malým zvířetem povolen, park, včetně výběhu pro psy, vzdálen pár minut chůze. Kauce 10 000Kč.

Možnost parkování za 1000 kč/rok.

Dále můžeme nabídnout jednorázový či pravidelný úklid za poplatek.

BEZ PROVIZE

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943