Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Nabízíme lukrativní prostory pro restauraci na nejpopulárnější adrese v Brně

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky550772
Cena

Nabízíme k pronájmu lukrativní prostory restaurace vhodné i jako obchodní prostory na ulici Jakubská v samém historickém centru Brna. Jedná se o tzv. brněnský zlatý kříž a pěší zónu, ve které se nachází bezpočet různorodých gastro zařízení. Lokalita Jakubské náměstí je známa pro svoji výjimečnou atmosféru a genius loci a proto se stává vyhledávaným místem jak klientů pivnic a barů, tak i restaurací, cukráren apod.

Nabízené vnitřní prostory mají cca 360 m2 podlahové plochy a disponují velkým výkladcem a proskleným vstupem do populární Jakubské ulice. Prostory se skládají z prostoru pro sezení, kuchyně, sociálních zařízeních. Dále jsou k dispozici dva sklepní prostory. Přední sklep je možné využít jako skladovací plochu. Zadní rozsáhlý sklep lze za nevelkých investic využít na rozšíření kapacity restaurace, případně jako salónek pro uzavřenou společnost apod.

Velkou výhodou je velkokapacitní zahrádka ve vnitrobloku, kapacita až 100 osob, cca 310 m2. Venkovní výčep. Dále je možný pronájem prostoru pro zahrádku přímo před prostorem do ulice Jakubská, nájem se řeší s městem Brnem. Fasáda domu je po rekonstrukci.

Prostor je vhodný ke zřízení jakéhokoli gastro provozu jako je pivnice, restaurace, sport bar, lounge bar, bistro apod. Jedná se o zavedené místo, které má svoji pravidelnou klientelu.

Zastávka náměstí Svobody 2 minuty chůze, Česká 4 minuty chůze. Parkování v podzemních garážích u Janáčkova divadla, u hotelu International či v budoucnosti na ulici Veselá, veškerá parkoviště jsou do 5 minut chůze od prostoru.

V případě, že máte zájem o tyto atraktivní prostory na zavedené adrese v srdci Brna, neváhejte se na nás obrátit pro více informací.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943