Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Nabízíme lukrativní kancelářské prostory v samém srdci Brna

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky607930
Cena

Nabízíme k pronájmu lukrativní prostory vhodné ke zřízeni sídla firmy, kanceláří či showroomu na ulici Jakubská v samém historickém centru Brna. Doposud byl prostor využíván na restauraci.

Jedná se o tzv. brněnský zlatý kříž a pěší zónu, ve které se nachází bezpočet různorodých gastro zařízení, obchodů a poskytovatelů služeb. Lokalita Jakubské náměstí je známa pro svoji výjimečnou atmosféru a genius loci a proto se stává vyhledávaným místem jak klientů pivnic a barů, tak i nakupujících.

Nabízené vnitřní prostory mají cca 360 m2 podlahové plochy a disponují velkým výkladcem a proskleným vstupem do populární Jakubské ulice. Prostory se skládají z obchodního prostoru a sociálních zařízeních. Prostor byl naposled využíván jako restaurace a proto je v prostoru i místo pro kuchyň. Dále jsou k dispozici dva sklepní prostory. Přední sklep je možné využít jako skladovací plochu. Zadní rozsáhlý sklep lze za nevelkých investic využít na rozšíření kapacity prodejní plochy, či skladovací plocha nebo zázemí pro zaměstnance, v případe využití na gastro provoz jako salónek pro uzavřenou společnost, pro rozšíření kapacity apod.

Velkou výhodou je velkokapacitní zahrádka ve vnitrobloku, kapacita až 100 osob, cca 310 m2. Venkovní výčep. Dále je možný pronájem prostoru pro zahrádku přímo před prostorem do ulice Jakubská, nájem se řeší s městem Brnem. Fasáda domu je po rekonstrukci.

Prostor je vhodný k jakékoli obchodní nebo administrativní činnosti či ke zřízení gastro provozu jako je pivnice, restaurace, sport bar, lounge bar, bistro apod. Jedná se o zavedené místo, které má svoji pravidelnou klientelu.

Zastávka náměstí Svobody 2 minuty chůze, Česká 4 minuty chůze. Parkování v podzemních garážích u Janáčkova divadla, u hotelu International či v budoucnosti na ulici Veselá, veškerá parkoviště jsou do 5 minut chůze od prostoru.

V případě, že máte zájem o tyto atraktivní prostory na atraktivní adrese v srdci Brna, neváhejte se na nás obrátit pro více informací.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943