Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Nabízíme komerční prostor vhodné na obchod, kancelář či sklad s výdejnou

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky565816
Cena12 900 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu komerční prostory viditelný z ulice o výměře cca 70m2 v přízemí, prosklené dveře, velké výkladce. Prostor lze využít jako obchodní prostor, kancelář, sklad apod. Prostor disponuje vstupním prostorem a vyvýšenou podestou. Nyní se nachází společná toaleta v budově na chodbě.

Prostor může být průchozí s vedlejším prostorem o rozměru cca 350m2, který je aktuálně také k pronájmu a je vhodný ke zřízení skladu, prodejny či autoservisu. Dále je ve stejném areálu možnost pronájmu skladovací plochy o cca 100m2, či pronájem kanceláře o cca 20m2.

Do areálu je možný příjezd nákladním vozidlem. Mimo nájemné se hradí paušální služby, záloha na média.

Výborná lokalita, přímo u zastávky tramvaje č.1 a 2 - Václavská. Dopravní uzel Mendlovo náměstí i zastávka Hybešova jsou 2 minuty chůze. V areálu se nacházejí provozovatelé volnočasových aktivit, klasická posilovna, lasergame, střelnice, herna stolního tenisu. V areálu se dále nachází pivnice a restaurace, kadeřnictví, různorodé prodejny, výdejny eshopů apod.

Parkování je možné u prostoru v areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání. Možnost umístění reklamy.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Kontaktujte nás

Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943