Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Lukrativní pozemky k pronájmu v centru Brna

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiPozemek
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky631394
Cena

Představujeme Vám tímto ojedinělou nabídku lukrativních pozemků k pronájmu a to v samém centru Brna, v těsné blízkosti obchodního centra Vaňkovka a Malé Ameriky. Předmětem pronájmu je cca 9.000m2 stavebních pozemků.

Pozemek je vhodný ke zřízení například prodejny stavebnin, showroomu stavebních strojů, autobazaru, odstavné plochy apod. Ideální se jeví provoz, který vyžaduje větší venkovní plochu na ukázku svých produktů či složení materiálu apod., a současně malé administrativní zázemí, řešitelné například formou kontejnerů apod.

Pozemek bude předán kompletně oplocen, osvětlen a srovnán/povrch vyválcován. Na pozemku je k dispozici elektřina (vlastní elektroměr), vodu je možné dovést.

Pronajímatel poskytne veškerou potřebnou součinnost s vyřízením případných potřebných povolení, vyjádření apod., samotné vyřízení je však v režii nájemce. Konkrétní podmínky jsou předmětem další dohody a obchodního jednání.

Pozemek není možné pronajmout za účelem skládky/překladiště stavební suti, zeminy apod.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pro sdělení konkrétní lokality a ceny pronájmu pronajímatel zdvořile žádá o identifikace konkrétního zájemce a o sdělení účelu pronájmu.

Jsme Vám k dispozici.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943