Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Kompletně zařízené prostory ke sportovnímu využití, cca 860m2

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky550685
Cena

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory o výměře cca 900m2 v 5NP vhodné pro jakoukoli obchodní činnost. Nabízí se využití na jakoukoli pohybovou a volnočasovou aktivitu díky svému uspořádání a vybavení, avšak prostory je možné využit na jakoukoli obchodní či administrativní činnost. Prostory se skládají z pěti sálů/místností od 30m2 do 150m2, recepce, zázemí, kanceláře, sociálního zařízení pro muže a ženy, kuchyňky apod. Patro se pronajímá jako celek, tj. nikdo jiný do něj nemá přístup. Výtah přímo u prostoru. Přistup 24 hod/denně.

Prostory jsou zařízené a ihned k nastěhování. Prostor je vhodný pro zbudování téměř jakékoli provozovny, nabízí se sportovní či jiná volnočasová aktivita jako taneční škola, specializované fitness centrum, jóga centrum, škola bojových umění, kombinace různorodých provozů apod., může se jednat i o hlučnější provoz. Mimo nájemné se hradí paušální služby, záloha na elektřinu a vodu. Topí se párou.

V případě, že by jste neměli využití pro veškeré sály, disponujeme občasnými poptávkami po podnájmu jednotlivých sálu, pronajímatel může předat kontakt.

Výborná lokalita, přímo u zastávky tramvaje č.1 a 2 - Václavská. Dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen 3 minuty chůze. V areálu se nacházejí provozovatelé volnočasových aktivit, klasická posilovna, lasergame, střelnice, herna stolního tenisu. V areálu se dále nachází pivnice a restaurace, kadeřnictví, různorodé prodejny, výdejny eshopů apod. Dále se v areálu nachází cca 200 bytových jednotek, jejichž obyvatelé využívají služeb nabízených v jejich blízkosti.

Parkování je možné u prostoru v areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání. Možnost umístění reklamy přímo u tramvajové zastávky Václavská.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943