Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Komerční prostory k pronájmu vhodné pro zřízení kanceláří

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictví
MěstoBrno
Číslo nabídky558946
Cena0 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu velmi zajímavé industriální komerční prostory o výměře cca 750 m2 v 2 NP vhodné pro jakoukoli obchodní činnost. Výtah přímo u prostoru. Možnost zúžení prostor a využití například pouze 400 m2.

Nabízí se využití na volnočasovou aktivitu, avšak prostory je možné využit na jakoukoliv obchodní či administrativní činnost nebo sklad. Nabízí se například úniková hra, ateliér apod., respektive jakýkoli provoz, který najde uplatnění a zalíbení v industriálním stylu.

K prostoru náleží sociální zařízení pro muže a ženy, umístěno přes chodbu. Aktuálně se jedná o holoprostor, výhodou tohoto stavu je, že je možné jej přizpůsobit jakémukoli účelu. Podmínky úprav jsou na osobní jednání a řeší se individuálně. V prostoru se nacházejí sloupy, které jsou od sebe a od stěn vzdáleny vždy 5-6 metrů.

Přístup do objektu je 24 hod/denně. Může se jednat i o hlučnější provoz. Mimo nájemné se hradí paušální služby, záloha na plyn, elektřinu, vodu a odpadky.

Výborná lokalita, zastávky tramvaje č.1 a 2 - Václavská a Hybešova 2 minuty chůze. Dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen 4 minuty chůze a hlavní nádraží cca 12 min pěšky. V areálu se nacházejí provozovatelé volnočasových aktivit, lasergame, střelnice, bojová umění apod. V areálu se nachází taktéž pivnice a restaurace, kadeřnictví, různorodé prodejny, výdejny eshopů apod. Dále se v areálu vedle budovy nachází cca 200 bytových jednotek, jejichž obyvatelé využívají služeb nabízených v jejich bezprostřední blízkosti. Jedná se převážně o studenty a mladé pracující.

Parkování je možné přímo u prostoru v areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání. Možnost umístění reklamy přímo u tramvajové zastávky Václavská či jinde, dle aktuálních možností.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Kontaktujte nás

Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943