Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Komerční prostor na frekventované Václavské ulici

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky550749
Cena15 900 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu velmi atraktivní opravený obchodní prostor v přízemí o výměře cca 90m2 v širším centru Brna ve velmi frekventovaném areálu na ulici Václavská u hlavního dopravního uzlu na Mendlové náměstí.

Tento pěkný komerční prostor je viditelný z uliční fronty. Parkování je možné přímo před prostorem. Nabízíme také možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání. Možnost umístění reklamy přímo k tramvajové zastávce Václavská (mimo jiné, zastávky tramvají čislo 1 a 2).

Prostor je vhodný k jakékoliv obchodní činnosti, například na prodejnu, showroom, kavárnu či služby typu manikůra apod. Součástí prostoru je pánská i dámská toaleta, prodejní prostor a prostor pro sklad/zázemí. Výhodou jsou velké výkladce.

V areálu se nachází různorodé prodejny a výdejny e-shopů, provozovatelé volnočasových aktivit jako je fitness centrum BigOne, ping pongová herna, karate, laser game apod. Dále se v areálu nachází cca 140 bytových jednotek, jejichž obyvatelé využívají služeb nabízených v jejich blízkosti.

K nastěhování po dohodě od 1/2020.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Kontaktujte nás

Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943