Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Kancelářský prostor na frekventované Václavské ulici

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky629169
Cena15 900 Kč za měsíc
Poznámka+ 3 000 Kč bez DPH na služby + záloha elektřina a voda dle způsobu využití+ 25 000 Kč vratná kauce + 5 000 Kč administrativní poplatek

Nabízíme k pronájmu velmi atraktivní obchodní prostor v přízemí budovy o výměře 60 m2 ve velmi frekventovaném areálu na ulici Václavská u hlavního dopravního uzlu Mendlovo náměstí, který bude k dispozici od 1.8.2023. Prohlídky jsou možné ihned.

Prostor je vhodný k jakékoliv obchodní činnosti, například na prodejnu, showroom, kavárnu či služby typu manikúra apod. Součástí prostoru je toaleta, prodejní prostor a prostor pro sklad/zázemí. Výhodou jsou velké výkladce, které jsou viditelné z uliční fronty. Skládá se z jednoho otevřeného prostoru, který je možné rozdělit na prodejní/obchodní prostor a zadní skladovací část. Dále je v prostoru k dispozici menší prostor pro zázemí a jedna toaleta. Prodejnu je možné propojit s vedlejším prostorem a celý tak rozšířit až o dalších 120 m2 s dalšími 3 toaletami. Dále je zde možnost pronájmu vyhrazeného místa přímo před prodejnou vhodného například pro zahrádku.

Parkování je možné přímo u prostoru. Nabízíme také možnost pronájmu dlouhodobého vjezdu do areálu nebo možnost umístění reklamy přímo k tramvajové zastávce Václavská (mimo jiné, zastávky tramvají číslo 1 a 2) či přímo na budovu. Dále se v bezprostřední blízkosti nachází různorodé prodejny a výdejny e-shopů, provozovatelé volnočasových aktivit jako je fitness centrum BigOne, pingpongová herna, karate apod. Dále se zde nachází cca 400 bytových jednotek, jejichž obyvatelé využívají služeb nabízených v jejich blízkosti.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943