Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Kancelářské prostory k pronájmu na Mendlově náměstí

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky617152
Cena24 900 Kč za měsíc
Poznámka+ 1210 Kč na služby + záloha elektřina a voda dle způsobu využití+ 40 000 Kč vratná kauce + 5 000 Kč administrativní poplatek

Nabízíme k pronájmu atraktivní komerční prostor umístěný na velmi frekventovaném Mendlově náměstí. Prostor o výměře cca 85 m2 je umístěn do uliční fronty v přízemí budovy a lze jej využít jako kancelář, obchodní prostor či menší gastro provozovnu například kavárnu. Prohlídky jsou možné ihned. Prostor nabízíme k pronájmu od 1.4.2023.

Prostor bude po kompletní rekonstrukci včetně základní podlahy, výmalby a sociálního zařízení. Prostor se skládá z prodejny, kterou je možné rozdělit na přední prodejní část a menší zadní skladovací prostor. K dispozici je i zadní vchod pro zásobovaní. Po domluvě je možné umístit zahrádku ve vnitrobloku.

Parkování je možné v rámci přilehlého areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání či možnost umístění reklamy přímo na budovu či v rámci areálu i blízko tramvajové zastávky Václavská. Dále se v bezprostřední blízkosti nachází různorodé prodejny a výdejny e-shopů, provozovatelé volnočasových aktivit jako je fitness centrum BigOne, pingpongová herna, karate apod. Dále se zde nachází několikaset bytových jednotek, jejichž obyvatelé využívají služeb nabízených v jejich blízkosti.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Sjednat termín prohlídky

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943