Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Kancelářské prostory k pronájmu na Hybešově u Mendlova náměstí

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictví
MěstoBrno
Číslo nabídky558955
Cena0 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu lukrativní komerční prostory využívané na restauraci a bar na rušné ulici Hybešova na Starém Brně o velikosti 275m2. Jelikož je prostor - samostatná budova - aktuálně využíván na restauraci, je v této činnosti možné pokračovat, avšak prostor je možné využít na jakoukoli obchodní činnost, prostor je vhodný i na showroom, sídlo firmy, kavárnu apod. Prostory byly kompletně opraveny, sestávají z několika místností - restaurace, zázemí a sklady, sociální zařízení. Velké výlohy do ulice, vchod z ulice. K prostoru je možné pronájem i plochy pro zahrádku. Parkování možné přímo u prostoru. Vytápění je řešeno samostatným plynovým kotlem, v prostoru je zaveden plyn, elektřina a voda a média mají samostatné měřidla. Prostory jsou klimatizované

K prostorům lze zřídit velkokapacitní letní zahrádku.

Přístup do objektu je 24 hod/denně. Může se jednat i o hlučnější provoz. Mimo nájemné se hradí paušální služby, záloha na plyn, elektřinu, vodu a odpadky. Výborná lokalita, zastávky tramvaje č.1 a 2 - Václavská a Hybešova 2 minuty chůze. Dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen 4 minuty chůze a hlavní nádraží cca 12 min pěšky. V areálu se nacházejí provozovatelé volnočasových aktivit, lasergame, střelnice, bojová umění apod. V areálu se nachází taktéž pivnice, kadeřnictví, různorodé prodejny, výdejny eshopů apod. Dále se v areálu nachází cca 200 bytových jednotek, jejichž obyvatelé využívají služeb nabízených v jejich bezprostřední blízkosti. Jedná se převážně o studenty a mladé pracující.

V areálu a hned ve vedlejší budově je možné pronajmout v případě zájmu i další prostor, např. na kancelář, sklad, další komerční plochy apod.

Parkování je možné přímo u prostoru v areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání. Možnost umístění reklamy přímo u tramvajové zastávky Václavská či jinde, dle aktuálních možností.

Volné dle domluvy, možné úpravy prostor se souhlasem majitele. Neplatíte provizi RK.

Stávající nájemce je ochoten prodat za odstupné aktuální vybavení, není však podmínkou, může být kompletně vyklizeno.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Kontaktujte nás

Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943