Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Industriální komerční prostory k pronájmu u Mendlova náměstí

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiKomerční
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky558357
Cena

Nabízíme k pronájmu velmi zajímavé industriální komerční prostory o výměře cca 400 m2 v 2 NP vhodné pro jakoukoli obchodní činnost. Výtah přímo u prostoru. Možnost rozšíření o dalších cca 350m2 na celkovou plochu až cca 750m2.

Nabízí se využití na volnočasovou aktivitu, avšak prostory je možné využit na jakoukoliv obchodní či administrativní činnost nebo sklad. Nabízí se například úniková hra, ateliér apod., respektive jakýkoli provoz, který najde uplatnění a zalíbení v industriálním stylu.

K prostoru náleží sociální zařízení pro muže a ženy, umístěno přes chodbu. Aktuálně se jedná o holoprostor, výhodou tohoto stavu je, že je možné jej přizpůsobit jakémukoli účelu. Podmínky úprav jsou na osobní jednání a řeší se individuálně. V prostoru se nacházejí sloupy, které jsou od sebe a od stěn vzdáleny vždy 5-6 metrů.

V případě zájmu o pronájem větší plochy je možné pronajmout si i přímo sousedící prostor o ploše cca 350 m2. K pronájmu je aktuálně taktéž přízemní prostor, přímo pod tímto prostorem, o výměře cca 360m2. Přístup do objektu je 24 hod/denně. Může se jednat i o hlučnější provoz. Mimo nájemné se hradí paušální služby, záloha na plyn, elektřinu, vodu a odpadky.

Výborná lokalita, zastávky tramvaje č.1 a 2 - Václavská a Hybešova 2 minuty chůze. Dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen 4 minuty chůze a hlavní nádraží cca 12 min pěšky. V areálu se nacházejí provozovatelé volnočasových aktivit, lasergame, střelnice, bojová umění apod. V areálu se nachází taktéž pivnice a restaurace, kadeřnictví, různorodé prodejny, výdejny eshopů apod. Dále se v areálu vedle budovy nachází cca 200 bytových jednotek, jejichž obyvatelé využívají služeb nabízených v jejich bezprostřední blízkosti. Jedná se převážně o studenty a mladé pracující.

Parkování je možné přímo u prostoru v areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání. Možnost umístění reklamy přímo u tramvajové zastávky Václavská či jinde, dle aktuálních možností.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Kontaktujte nás

    Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943