Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Idealni bydleni pro mlade

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky558767
Cena5 890 Kč za měsíc

Hledáte ideální bydlení během vašich studií? Stěhujete se do Brna a chcete být součástí mladého studujícího či pracujícího mezinárodního kolektivu bydlícího v jednom komplexu? Pak máme nabídku přímo pro vás.

Nabízíme vám kompletně vybavený pokoj vč. TV se zcela novým vlastním sociálním zařízením a včetně malého kuchyňského koutu vybaveného lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a pracovním prostorem. Pokoj je vhodné pro dvě osoby. K dispozici jsou dva typy pokojů, se dvěma nízkými postelemi či s jednou postelí vyvýšenou a jednou nízkou.

Na patře je dále zcela vybavená kuchyně a jídelní prostor. Dále je pak k dispozici společná prádelna s pračkami a sušičkami na mincovník. Parkování je možné před domem. Velkou výhodou je vybavený fitness room, který je pro bydlící k dispozici 24/7. Wifi internet je samozřejmostí. V budově je zbudována zcela nová studijní místnost a zahrádka s grilem.

Výhodou je dobrá dopravní dostupnost. Zastávka tramvaje Modřická cihelna je tři minuty od budovy, bydlení se nachází cca 20 minut od hlavního nádraží a cca 23 minut od Mendlova náměstí. V blízkosti se nachází obchodní dům Futurum, ve kterém se nachází potravinový řetězec a food court.

Jsme schopni zajistit další doplňkové služby jako je úklid, praní ložního prádla, půjčení vysavače apod. a to vždy dle aktuálního ceníku služeb. Jelikož je pro nás bezpečnost důležitá, společné prostory jsou vybaveny kamerovým systémem.

Celková cena činí 7.490 Kč/měsíc včetně 800Kč/osoba/měsíc za média, internet a služby. V případě překročení této částky se provádí měsíční dofakturace.

Možnost parkování 1000 kč/rok.

Pokud chcete bydlet v nově opraveném a vybaveném pokoji včetně kompletního vybavení a chcete být v komplexu s dalšími mladými pracujícími či studujícími lidmi, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943