Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Garáž s prostorem pro kancelář k pronájmu u Mendlova náměstí

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiOstatní
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky565470
Cena9 900 Kč za měsíc

abízíme k pronájmu komerční prostory o výměře cca 110m2 v přízemí, vjezd garážovými vraty. Prostor lze využít jako garáž, sklad, obchodní prostor. Do prostoru je možné najet vozidlem, dále má prostor kanceláře a skladu. V prostoru je umyvadlo. Toaletu je možné vybudovat, nyní se nachází společná toaleta v budově na chodbě.

Prostor může být průchozí s vedlejším prostorem o rozměru cca 350m2, který je aktuálně také k pronájmu a je vhodný ke zřízení skladu, prodejny či autoservisu.

Do areálu a přímo k prostoru je možný příjezd nákladním vozidlem. Mimo nájemné se hradí paušální služby, záloha na media.

Po vyklizení stávajícím nájemníkem bude dodána lepší fotodokumentace.

Jedná se o prostory v půdorysu označené jako 1.11.

Výborná lokalita, přímo u zastávky tramvaje č.1 a 2 - Václavská. Dopravní uzel Mendlovo náměstí i zastávka Hybešova jsou 2 minuty chůze. V areálu se nacházejí provozovatelé volnočasových aktivit, klasická posilovna, lasergame, střelnice, herna stolního tenisu. V areálu se dále nachází pivnice a restaurace, kadeřnictví, různorodé prodejny, výdejny eshopů apod.

Parkování je možné u prostoru v areálu. Nabízíme možnost pronájmu dlouhodobého parkovacího stání. Možnost umístění reklamy.

Neváhejte využít této zajímavé příležitosti a kontaktujte nás pro vice informací.

Kontaktujte nás

Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943