Icbreality, s.r.o. • tel.: +420 605 229 922
Václavská 6, 60300 Brno • reality@icb.as
Menu

Dlouhodobé ubytování pro vaše zaměstnance ve vybaveném bytě 36 m²

Typ nabídkyPronájem
Typ nemovitostiByt
Vlastnictvía.s.
MěstoBrno
Číslo nabídky539530
Cena4 800 Kč za měsíc

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu byty pro vaše zaměstnance v žádané lokalitě Brno - Staré Brno, ulice Václavská. Jedná se o byty v celkové výměře 30- 40m² (1+1,2+1), umístěné v cihlové budově se schodištěm. Cena v inzerátu je uvedena za pronájem jednoho lůžka /měsíc při dlouhodobém ubytování.

Byt je vybaven nábytkem – skříň, věšáková stěna, police, kuchyňský kout včetně lednice, sporáku, mikrovlnné trouby a konvice. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem. Výhodou je pavlač, která může být v létě využita k příjemnému posezení. K dispozici samostatné či vyvýšené postele vč. matrací. Dále je pak k dispozici společná prádelna s pračkami a sušičkami na mincovník. Wifi internet je samozřejmostí.

Lukrativní je převážně lokalita v bezprostřední blízkosti centra Brna. Zastávka Česká 10 minut tramvají, Šilingrovo náměstí 5 minut tramvají, 10 minut chůze. Dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálen 2 minuty chůze, přímo před domem se nachází tramvajová zastávka Václavská. V okolí se nachází posilovna a další sportoviště, supermarket, několik restaurací a kaváren, pošta, několik fakult vysokých škol.

Minimální doba pronájmu je 3 měsíce. Kauce za 1 byt činí 15 000Kč.

Kratší pronájem než 3 měsíce je možný, cena se liší, vice aktuálních informací vám poskytneme na níže uvedených kontaktech.

Dále můžeme nabídnout úklid za poplatek.

Přímo u domu je možné si pronajmout parkovací místo 990Kc vč. DPH/měsíc.

Kontaktujte nás

Provozovatel: Icbreality, s.r.o. - Václavská 6 603 Brno - IČO: 02710943