Vyhledávání:
Brno - komerční nemovitost na ul. Olomoucké

Fotografie

hl. budova,  pohled zboku a,  pohled zboku b,  průchod,  pohled zezadu,  vnitřní prostor, 

Popis nemovitosti
Jedná se o volně stojící, částečně podsklepený objekt se dvěmi nadzemními podlažími a s plochou střechou, nacházející v těsné blízkosti ul. Olomoucké, v k.ú. Černovice. ZP 464 m2, parkoviště 154 m2. Celková podlahová plocha nemovitosti je 1 145m2.
V 1.PP jsou skladové prostory, 1 nákladní a 2 plošinové nákladní výtahy. Dále se zde nachází kuchyně a technická místonost pro ohřev TUV. Z místností vedou anglické dvorky, odvětrávající jednotlivé prostory. V 1.NP se nachází kancelář , prodejní prostory – restaurace, 2x herna s kulečníky , sklady a sociální zázemí. Ve 2.NP se nacházejí komerční prostory, které jsou momentálně využívány jako casino a poker herna.
Objekt je napojen na dostupné městské sítě a rozvody. V r. 1994 byla provedena částečná přestavba z původního společenského domu, která se týkala dispozičních a provozních změn.
Svislé nosné konstrukce montované ze železobetonových tyčových prvků, stropy železobetonové trámové, střecha plochá s krytinou z natavitelných asfaltových pásů. Zdivo cihelné, podlahy suterén betonové potěry, nadzemní část dlažby a vlysy, zdvojená dřevěná okna, teplá voda a vytápění napojeno na sídlištní výtopnu, schodiště železobetonové, do suterénu je instalován venkovní výtah.

V prostorách nemovitosti proběhla kolaudace na hernu.

Další výhody
Možnost nástavby pro bytové i komerční využití.

Parkování
ANO - před budovou na okolních parkovištích, za budovou je vlastní parkoviště pro 8 aut

Dostupnost HD a MHD
ANO - 80 metrů od zastávky trolejbusu, 10 minut jízdy do centra

Půdorysy objektu

1.PP,  1.NP,  2.NP,

 

1.PP1pp_M_120.jpg

1.NP1np_M_120.jpg
2.NP2np_M_120.jpg